KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989008
nr 1298 9008
Romain Jouven
(1873-1929), Frankrike
Oljemålning, Romain Jouven (1873-1929), Frankrike, tillskriven. "Avignon, le Pont Suspendu". Ej signerad. Olja på pannå, 17x25cm
Romain Jouven, fransk bildkonstnär född 1873, död 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:48:18
100 kr
150 kr